Hjælp søges: Have, Hus og Diverse i Vedbæk

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Vedbæk:

  • profil billede
    Ruso A.
    Fra Vedbæk
    Hej! Vi er et lille firma.Dygtige og fleksible maler,tømmer,mure som kører overalt på Sjælland. . ...
  • profil billede
    Vincent F.
    Fra Vedbæk
    Jeg er 20 år, bor i Vedbæk og arbejder med salg/service til hver dag. Jeg har en drøm om at kunne a...
  • profil billede
    Christian H.
    Fra Vedbæk

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Connie C., Nicholai M. og Jørn T. søger hjælp til husopgaver i Vedbæk

  • thumbnail
    Udskiftet to ruder der er punkteret i vores ovenlysvinduer i kip
    Fra Connie C. (Vedbæk)
    To ruder I vares ovenlys er punkteret og skal udskiftes Der skal stige eller til da det er i kip
  • thumbnail
    Murearbejder
    Fra Nicholai M. (Vedbæk)
    Jeg har et gardin der er faldet ned og lavet et hul. Så har jeg fjernet et større stik der skal lu...
  • thumbnail
    Nye fuger
    Fra Jørn T. (Vedbæk)
    Jeg har 2 rækker fuger lige over sokkel på mit parcelhus fra 1959, der trænger til at blive skiftet...

Sophie K., Stine M. og Jonas F. søger hjælp til haveopgaver i Vedbæk

Mozh K., Katrine A. og A K. søger hjælp til diverse opgaver i Vedbæk

  • thumbnail
    Fjernelse af humlebier + bo i mit skur
    Fra Mozh K. (Vedbæk)
    Jeg skriver, fordi jeg har opdaget, at der er humlebier, som har lavet rede i mit skur. Det ser ud ...
  • thumbnail
    Kaffemaskine stoppet
    Fra Katrine A. (Vedbæk)
    Vores Delonghi Primadonna er stoppet til, så ‘the water circuit’ ikke kan fyldes, og der dermed ikk...
  • thumbnail
    El løbehjul
    Fra A K. (Vedbæk)
    Kan ikke køre den er opladt min køre ikke
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand